Zamawianie stron

Jak zamówić stronę?
  • Po prostu przejrzyj nasz katalog na niniejszej witrynie i wybierz tę stronę, która Ci najbardziej odpowiada.
  • Skontaktuj się z nami korzystając z telefonu, e-maila bądź formularza, którego znajdziesz tutaj i podaj nam numer lub nazwę motywu, który Cię interesuje. Całą resztą zajmiemy się my – poprowadzimy Cię najkrótszą drogą do Twojej nowej strony WWW.
Ile muszę czekać na zamówioną stronę?

Standardowo maksymalny czas oczekiwania na zamówioną stronę wynosi 7 dni (1 tydzień). W szczególnych przypadkach (np. na wskutek zwiększonej liczby zamówień) termin ten może ulec niewielkiemu wydłużeniu, jednak każdy taki przypadek jest uzgadniany z klientem indywidualnie.

Termin siedmiu dni – jak wspomnieliśmy – jest z reguły okresem maksymalnego oczekiwania na stronę, my natomiast staramy się by był on krótszy. Jeśli jednak zależałoby Państwu z jakichś względów na szczególnym jego skróceniu wówczas prosimy nas o tym poinformować. Jeśli to będzie leżało w naszej mocy postaramy się spełnić Państwa oczekiwania.

Mam własny serwer i domenę, czy mogę zamówić u was samą stronę WWW?

Jak najbardziej, tak. Wówczas poprosimy Państwa o udostępnienie nam stosownych danych potrzebnych do zarządzania serwerem i nową stronę uruchomimy właśnie na nim. (Wyjątkiem mogą być sytuacje, w których okaże się, że serwer na którym mamy uruchomić nową stronę nie spełnia określonych wymogów technicznych potrzebnych do prawidłowego działania strony)

 

Obsługa zakupionej strony

Czy utrzymanie strony WWW wiąże się z jakimiś kosztami?

Za zamawianą u nas stronę WWW płacicie Państwo tylko raz – nie wymaga ona ponoszenia jakichś dodatkowych kosztów.

Utrzymanie strony natomiast, wiąże się z corocznym dokonaniem opłaty za użytkowanie adresu WWW oraz serwera wirtualnego. Te koszty w pierwszym roku użytkowania strony – licząc od momentu jej uruchomienia – w ramach promocji – wynoszą 0 złotych. W kolejnych latach opłata jest wnoszona raz do roku i wynosi obecnie 250 zł rocznie.

 

Nie chcę się zajmować moją stroną - ma po prostu działać. Czy mogę wam zlecić aktualizowanie i opiekę nad nią?

Oczywiście. Wszelkie szczegóły dotyczące takiej usługi omawiamy indywidualnie i dopasowujemy do Państwa potrzeb.

 

Czy będę potrafił obsługiwać moją nową stronę?

Nasze strony internetowe oparte są na systemie, który pozwala w prosty sposób zarządzać stroną WWW. System ten nazywa się WordPress i jest obecnie najpopularniejszym tego typu systemem na świecie. Ta popularność wynika właśnie z faktu, iż jego obsługa jest nieskomplikowana, a przy tym daje duże możliwości.

Zatem odpowiadając krótko na Twoje pytanie można powiedzieć: Tak, jeśli masz ochotę i chwilę czasu by poznać możliwości swojej nowej strony WWW, to jak najbardziej jej obsługa nie powinna stanowić dla Ciebie trudności.

(Pamiętaj, że służymy Ci również pomocą)

 

Skąd mogę wziąć ciekawe zdjęcia na moją stronę

Pomyśl czy nie warto skorzystać z oferty któregoś z banków zdjęć. Linki do kilku z nich znajdziesz na dole w stopce naszej witryny (dział: „banki zdjęć”)

Jeśli natomiast potrzebujesz zdjęć np. własnych produktów, również możemy Ci pomóc. Posiadamy stosowny sprzęt fotograficzny, pozwalający wykonywać profesjonalne zdjęcia wysokiej jakości.

Czy powinienem aktualizować oprogramowanie mojej strony?

Internet jest jedną z najszybciej ewoluujących części dzisiejszego świata. Stale zmienia się oprogramowanie, do obsługi Internetu i języki programowania wykorzystywane do tworzenia stron WWW. Nie można zapominać również o różnego rodzaju „wirusach” i złośliwych programach, które pojawiają się w Internecie by utrudnić nam życie.

Tak pokrótce można opisać powody, dla których dobrze jest od czasu do czasu pomyśleć o aktualizacji oprogramowania naszej witryny WWW. Jeśli tak o nią zadbamy, będzie nam służyć wiele lat.