Loading...
+48 732 713 483 biuro@enze.pl

Cennik naszych usług

Przykładowe ceny 

Powyższe ceny prezentują przybliżoną wartość usługi. Przed rozpoczęciem prac nad nową strona internetową, każdorazowo wykonujemy kalkulację kosztów jej stworzenia (na które składają się między innymi koszty domeny, serwera, czasu pracy, koniecznych modyfikacji istniejącego oprogramowania i ewentualnych płatnych modułów zewnętrznych) i przedstawiamy ją do akceptacji klientowi.

Stworzenie wizytówki Twojej firmy w mapach Google

Koszt wykonania wizytówki, która będzie się wyświetlać w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google oraz w Mapach Google to:

179 zł

Zarządzanie wizytówką w mapach Google

Jeśli Twoje potrzeby ograniczają się do maksymalnie 5 wpisów/aktualizacji wykonywanych na przestrzeni miesiąca to koszt takiej usługi wynosi:

67 zł/ miesiąc

Przy większej ilości wpisów/aktualizacji cenę ustalamy w Klientem indywidualnie.

Projekty drukowane

Projekty drukowane najczęściej przygotowujemy klientom, którzy zamawiają u nas pakiet usług. Jeśli zamawiasz u nas stronę internetową, a potrzebujesz również projekt materiałów drukowanych to chętnie go wykonany, a kalkulację kosztów przygotujemy indywidualnie dla Ciebie.

Profesjonalna sygnatura / stopka e-mail

Koszt wykonania profesjonalnej sygnatury wiadomości e-mail, sygnatury która może w sposób automatyczny dodawać się do wysyłanych przez Ciebie wiadomości to:

73 zł

Wszystkie podane tu ceny, są cenami BRUTTO

CHĘTNIE CIĘ POZNAMY, ODWIEDŹ NAS

38-500 Sanok
ul. Robotnicza 19

WOLISZ ZADZWONIĆ, NAPISAĆ? OK, to nasze namiary ?

+48 732 713 483
kontakt@enze.pl

Skontaktuj się z Nami

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Scroll Up