Strona internetowa

Witryna internetowa: BUDEXPERT.alfabeta.pro

BUDEXPERT.alfabeta.pro jest prostą stroną internetową, wizytówką promującą firmę zajmującą się pracami budowlanymi.

Strona onepage idealnie sprawdza się w tego typu prezentacjach. Pozwala zaprezentować się firmie w sposób profesjonalny i przejrzysty. Pomimo, iż operujemy stosunkowo niewielką ilością treści, sprawiamy, że klient odwiedzający naszą witrynę ma wrażenie, iż jest ona pełna informacji.

Skoro już mówimy o treści, to może dodamy, że będąc naszym klientem, możesz liczyć na wsparcie w przygotowaniu materiałów na Twoją stronę – ta witryna jest tego przykładem. Jej właściciel nie miał czasu by przygotowywać na nią treści (dobrze to rozumiemy, bo wiemy, że nie jest to zadanie na pół godzinki), więc zrobiliśmy to za Niego.

W takich pracach, służymy również wiedzą i doświadczeniem, pomocnymi w przygotowaniu tekstów w taki sposób, by były one jak najlepiej postrzegane przez boty wyszukiwarek internetowych, a co za tym idzie, by Twoja strona WWW była wysoko pozycjonowana w wynikach wyszukiwania.

Problemem nie były też zdjęcia. Tu bazowaliśmy na bankach zdjęć i ich ofercie, ale gdyby zaszła taka potrzeba, moglibyśmy wykonać je samodzielnie, korzystając z profesjonalnego sprzętu jakim dysponujemy.

Przy okazji omawiania rozwiązań jakie zastosowaliśmy na tej stronie warto zwrócić uwagę również na jej lekkość. Osiągnęliśmy ją dzięki subtelnemu wyważeniu treści tekstowych i graficznych. Staraliśmy się nie przeładować strony zdęciami (bo mogłoby się to niekorzystnie odbić właśnie na jej wadze), więc by podnieść jej atrakcyjność wizualną, wzbogaciliśmy tekst grafikami wektorowymi i drobnymi animacjami.

Jak oceniasz efekt końcowy naszej pracy? Kliknij niżej by przejść do strony i oceń czy nie jest to rozwiązanie również dla Ciebie.

BudExpert.alfabeta.pro od enze.pl
budexpert.alphabeta.pro, eksperci w swoim fachu
budexpert.alphabeta.pro, ekspert na budowie
budexpert.alphabeta.pro, Twój dom w rękach eksperta

Inne projekty

monikismakolyki.pl, blog od enze.pl
niemczukowka.pl, projekt od enze.pl
Projekt strony: instalacje.sanok.pl

Firma BUD-EXPERT, to mała firma budowlana, która może poszczycić się sporym doświadczeniem w pracach wykończeniowych i szeroko pojętym budownictwie.

 

 

 

 

 

 

 

 

BUDEXPERT.alfabeta.pro

Eksperci w swoim fachu