Strona internetowa

Witryna internetowa: NIEMCZUKOWKA.pl

Niemczukowka.pl to strona wykonana, by zaprezentować ofertę pensjonatu, udostępniającego noclegi, turystom odwiedzających Bieszczady.

Ideą, która przyświecała nam przy tworzeniu tej strony była lekkość w odbiorze, czytelność i wręcz pewna delikatność (tak odczytaliśmy intencje Zleceniodawczyni). Czy nam się udało wypełnić te założenia? Zachęcamy byś sam ocenił.

My może wspomnimy tylko o niektórych rozwiązaniach, którymi posłużyliśmy się by osiągnąć obecny obraz witryny.

Flip boxy, które możesz zobaczyć na stronie głównej tuż pod cytatem słów Wincentego Pola (to te obracające się tabliczki) dały nam możliwość prostego, ale i dynamicznego zwrócenia uwagi już na wstępie, na ofertę poszczególnych obiektów, zachęcając jednocześnie do kliknięcia i przejścia do nich.

Przechodząc do sekcji „NASZE OKOLICE”, zobaczysz galerię opartą o tak zwaną galerię murarską. Bardzo lubimy to rozwiązanie, bo pozwala w sposób uporządkowany przedstawić to co ze swej natury bywa nieuporządkowane, czyli zdjęcia w różnej orientacji. Robiąc zdjęcia najczęściej nie za bardzo zastanawiamy się czy wykonujemy je w orientacji poziomej czy pionowej – po prostu chcemy uchwycić niezwykły moment, miejsce itd. Ułożenie takich zdjęć do prezentacji to już inna bajka. Rodzaj galerii użytej na tej stronie, wszelkie tego rodzaju niedogodności rozwiązuje, pozwalając jednocześnie na kontrolę kolejności wyświetlania się zdjęć.

Na stronie w przejrzysty sposób udało się także przedstawić, każdy z proponowanych pokoi, a to dzięki galerii w postaci slidera (pokazu przesuwanych zdjęć). A zastosowanie drobnych infografik w opisie oferty każdego z obiektów, pozwoliło w sposób estetyczny i czytelny zebrać wszystkie ważne informacje w jednym miejscu.

Jako, że to strona dotycząca wynajmu noclegów, chyba powinniśmy też wspomnieć, że przygotowaliśmy ją tak by w przyszłości (gdy tylko jej Właściciele tego zechcą) można było zaimplementować na niej system rezerwacji on-line. Takie rozwiązanie to spora pomoc w prowadzeniu jednolitego kalendarza gości i uniknięciu pomyłek w rezerwacjach.

niemczukowka.pl, zrzut strony WWW
niemczukowka.pl, nocleg w Bieszczadach
niemczukowka.pl, miejsce gdzie odpoczniesz
niemczukowka.pl, pokoje gościnne

Inne projekty

sielskizakatek.bieszczady.pl, strona stworzona przez enze.pl
invigilix.pl, strona stworzona przez enze.pl
podzielonymwzgorzem.pl, strona stworzona przez enze.pl

Pensjonat Niemczukówka i domek Leśniówka to miejsca, w których każdy zmęczony codzienną gonitwą, może odnaleźć spokój i komfort. To miejsca, które pozwalają na łonie natury, w bezpośrednim kontakcie z pięknymi górami, zachwycać się pięknem otaczającego nas świata.

 

 

 

 

 

 

 

Niemczukowka.pl

spokój i komfort na szlaku w Bieszczadach