732 713 483 kontakt@enze.pl
Zaznacz stronę

Cennik stron internetowych

To pytanie nurtuje niejednego: ile kosztuje strona internetowa

Powyższe ceny prezentują przybliżoną wartość usługi. Przed rozpoczęciem prac nad nową strona internetową, każdorazowo wykonujemy kalkulację kosztów jej stworzenia (na które składają się między innymi koszty domeny, serwera, czasu pracy, koniecznych modyfikacji istniejącego oprogramowania i ewentualnych płatnych modułów zewnętrznych) i przedstawiamy ją do akceptacji klientowi.

Stworzenie wizytówki Twojej firmy w mapach Google

Koszt wykonania wizytówki, która będzie się wyświetlać w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google oraz w Mapach Google to:

179 zł

Zarządzanie wizytówką w mapach Google

Jeśli Twoje potrzeby ograniczają się do maksymalnie 5 wpisów/aktualizacji wykonywanych na przestrzeni miesiąca to koszt takiej usługi wynosi:

67 zł/ miesiąc

Przy większej ilości wpisów/aktualizacji cenę ustalamy w Klientem indywidualnie.

Projekty drukowane

Projekty drukowane najczęściej przygotowujemy klientom, którzy zamawiają u nas pakiet usług. Jeśli zamawiasz u nas stronę internetową, a potrzebujesz również projekt materiałów drukowanych to chętnie go wykonany, a kalkulację kosztów przygotujemy indywidualnie dla Ciebie.

Profesjonalna sygnatura / stopka e-mail

Koszt wykonania profesjonalnej sygnatury wiadomości e-mail, sygnatury która może w sposób automatyczny dodawać się do wysyłanych przez Ciebie wiadomości to:

73 zł

Konfiguracja skrzynki e-mail

Adres e-mail w formacie biuro@twojafirma.pl, kontakt@twojadomena.com, imie@twojafirma.info itp. to coś co dopełnia twoją nową stronę WWW. Coś co daje Ci niezależność od dostawców poczty e-mail. Coś co pozwala budować wizerunek firmy o w pełni profesjonalne narzędzia.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie musisz rezygnować z serwisów e-mail, z których korzystasz obecnie,  i do których jesteś przyzwyczajony.

Całą usługę możemy skonfigurować tak by Twoi klienci pisali i obierali listy z Twojego firmowego adresu, a Ty byś obsługiwał go ze swojej dotychczasowej, ulubionej skrzynki pocztowej.

…no chyba, że będziesz chciał się przerzucić na coś zupełnie nowego – z tym też nie będzie problemu, zrobimy to.

137 zł

Wszystkie podane tu ceny, są cenami BRUTTO