Strona internetowa

Witryna internetowa wykonana dla firmy:

EKIERT Technika Grzewcza i Sanitarna

instalacje.sanok.pl oraz instalacjesanok.pl

to kolejny przykład wizytówki internetowej będącej stroną WWW typu „One Page”. Wykonaliśmy ją dla firmy EKIERT Technika Grzewcza i Sanitarna. Jej główny cel to przedstawienie pokrótce oferty firmy, jej promocja oraz umożliwienie kontaktu z klientami. Uzupełnieniem witryny było stworzenie wizytówki w Mapach Google.

Strona zawiera kilka efektownych modułów, takich jak slider wyświetlający slogany reklamowe, liczniki (countery) paskowe i kołowe, które graficznie w dynamiczny sposób przedstawiają atuty firmy, formularz e-mail dający klientom możliwość wysłania wiadomości bezpośrednio ze strony, czy subtelne animacje zdjęć i tekstów podnoszące walory estetyczne witryny.

Strona ta, to również dobry przykład wykorzystania dwóch domen (adresów strony internetowej). Po co dwie domeny? Już wyjaśniamy. Nasz zleceniodawca działa głównie na rynku lokalnym. Domeny związane bezpośrednio z hydrauliką czy instalacjami od wielu lat są zajęte i nadzieja, że ktoś z nich zrezygnuje jest niemal bliska zeru. Połączenie tych dwóch faktów sprawiło, że zaczęliśmy wspólnie szukać właśnie regionalnych rozwiązań i ostatecznie wybór padł na „instalacjesanok.pl”. To rozwiązanie prócz swoich zalet ma też pewne wady. Jakie? Jest trochę mało czytelne przez zlewające się wyrazy i co gorsza ma poważną konkurencję w postaci adresu „instalacje.sanok.pl”. Chyba nikt nie chciałby by jego marka była wykorzystywana przez konkurencję. Tak mogłoby się stać gdybyśmy pozostali przy pierwszym adresie. Wybierając obie domeny, niskim kosztem, nasz klient skutecznie zabezpieczył się przed podszywaniem się pod jego firmę i markę. I tak oto czy wpiszecie w pasku adresu przeglądarki internetowej adres instalacjesanok.pl czy instalacje.sanok.pl, wynik będzie ten sam – strona firmy EKIER

instalacje.sanok.pl, strona WWW od enze.pl
instalacje.sanok.pl
instalacje.sanok.pl
instalacje.sanok.pl

Inne projekty

Projekt strony: koparka.sanok.pl
Projekt strony: PaletteDesign.pl
Projekt strony: promerit.pl

EKIERT Technika Grzewcza i Sanitarna to firma działająca w branży budowlanej ze szczególnym naciskiem na instalacje, które zwykle kojarzone są z hydrauliką.

Dużym atutem firmy prócz jej sumienności w wykonywaniu zleceń jest stały rozwój pracowników i uczestniczenie w szkoleniach poszerzających zakres wykonywanych usług o co raz to nowe rozwiązania pojawiające się na rynku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Instalacje.Sanok.pl

nie lejemy wody - pracujemy