Materiały na stronę WWW
Chciałbym mieć stronę internetową. Czy powinienem przygotować dla Was jakieś materiały?

Mówiąc krótko, to zależy głównie od Ciebie i Twoich potrzeb. Jeśli chcesz mieć stronę WWW i za wiele nie zajmować się tematem, to po prostu zleć nam jej stworzenie, a my postaramy się wypytać Cię o potrzebne szczegóły, pozyskamy potrzebne materiały i zrobimy stronę. Jeśli natomiast Twoja witryna ma zawierać specyficzne treści, których my nie będziemy w stanie stworzyć, bądź potrzebujesz na przykład sklepu internetowego, to oczywiście będziemy potrzebować trochę materiałów od Ciebie.

Materiały, które mógłbyś nam ewentualnie dostarczyć to:

  • logo Twojej firmy (jeśli oczywiście mówimy o stronie firmowej i jeśli takie logo masz) (tu możesz poczytać o tym w jakiej formie logo jest najlepsze na stronę WWW)
  • teksty jakie mają się znaleźć na nowej stronie WWW (jeśli planujesz pisać teksty na swoją stronę, ten artykuł może okazać się przydatny)
  • zdjęcia jakie chciałbyś byśmy umieścili na stronie (zdjęcia są praktycznie równie ważne jak teksty, jak je robić lub wybierać? Tu znajdziesz odpowiedź)
  • dane kontaktowe / dane firmy (dane jakie mają się znaleźć na stronie WWW i dane, które mają się znaleźć na fakturze jaką Ci wystawimy po wykonaniu  strony) (kilka słów o danych kontaktowych na stronie internetowej)
  • jeśli masz jakąś przykładową stronę, która szczególnie Ci się podoba i chciałbyś byśmy się nią zasugerowali, to również podaj nam jej adres (nigdy nie robimy tak zwanej kopii innych stron, nasze strony są zawsze autorskie i tworzone indywidualnie pod klienta, ale wszelkie sugestie chętnie przyjmujemy)

I to w zasadzie wszystko. Oczywiście w trakcie realizacji zlecenia pewnie i Ty, i my będziemy musieli zamienić „kilka” dodatkowych zdań, tak byśmy stworzyli stronę, która w pełni spełni Twoje oczekiwania, ale to już rzecz, z którą  sobie wspólnie poradzimy.

Zapraszamy. Skontaktuj się z nami. Teraz gdy już wiesz, ze nie jest to ciężki temat śmiało możesz zadzwonić, napisać lub nas odwiedzić (oczywiście produkcja strony internetowej to proces, który może się odbywać zupełnie zdalnie, więc jeśli mieszkasz daleko, lub po prostu nie masz czasu na spotkania, my to rozumiemy i bez problemu wszystko zdalnie wykonamy).

 

Więcej artykułów

Zdjęcia na stronę internetową – jakie?

Zdjęcia to jeden z najważniejszych elementów strony internetowej. Mogą one przyciągnąć uwagę...

Jakie dane kontaktowe powinienem umieścić na stronie WWW?

Strona internetowa to świetny sposób na zaprezentowanie swojej firmy lub organizacji światu. Jest...

Jak pisać teksty na stronę WWW?

Strona internetowa to nie tylko zbiór obrazów i grafik. To przede wszystkim tekst, który ma...

W jakim formacie dostarczyć wam logo na moją stronę WWW?

Logo to jeden z najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej firmy. Jest to znak graficzny,...

Czy stronę, którą mi zrobicie będę mógł obsługiwać samodzielnie?

Tak, jak najbardziej. Strony, które tworzymy budujemy w taki sposób by nasi klienci, mieli...

Dział FAQ na stronie internetowej. Dlaczego warto go mieć?

Dział FAQ, czyli Frequently Asked Questions, to sekcja na stronie internetowej, w której znajdują...

O czym pisać na firmowej stronie internetowej?

Prowadzenie strony internetowej lub bloga firmowego to świetny sposób na promocję swojej firmy,...

Strona responsywna – co to znaczy i dlaczego jest ważne

W dzisiejszym świecie, w którym coraz więcej osób korzysta z Internetu za pomocą urządzeń...

Co to jest domena internetowa

Pisane żargonem informatycznym artykuły o domenach internetowych zwykle trudno zrozumieć. Dlatego tutaj postaramy się przybliżyć ten temat w sposób przystępny. Ujmując rzecz w jednym zdaniu można powiedzieć, że domena internetowa to

Czym jest funkcja Catch All? Czy z niej korzystać?

Funkcja Catch All, czyli dosłownie „złap wszystkie”, to funkcja serwera pocztowego, która pozwala na zbieranie wszystkich wiadomości e-mail wysyłanych na nieistniejące lub błędnie wprowadzone adresy pocztowe utworzonych

Skontaktuj sie z nami

Zadzwoń

+48 732 713 483

Napisz

kontakt@enze.pl

Odwiedź nas

ul. Robotnicza 19, 38-500 Sanok