Sklep internetowy

sklep internetowy: BieszczadzkaSpizarnia.com.pl

BieszczadzkaSpizarnia.com.pl to przykład sklepu internetowego. Strona została zaprojektowana i wykonana tak by jej obsługa była możliwie jak najbardziej przyjazna nie tylko dla klienta sklepu, ale również dla jego administratora.

Pracując nad sklepem kierowaliśmy się oczywiście sugestiami Zleceniodawcy. Dzięki temu kolorystyka, elementy kart produktów, czy strony głównej, osiągnęły obecny wygląd. Powierzone przez Zleceniodawcę materiały graficzne takie jak zdjęcia wykonane w profesjonalnym studio fotograficznym czy logo, dodatkowo wzbogaciły szatę graficzną i ją uatrakcyjniły, a opisy sprawiły, że sklep zyskał również wartość merytoryczną.

W sklepie zaimplementowaliśmy wiele mniejszych i większych rozwiązań, które pozwoliły nam osiągnąć zamierzone cele – wysoką funkcjonalność, estetykę i ergonomię tak zakupów jak i zarządzania sklepem.

Klient ma możliwość poruszać się pomiędzy kategoriami produktów, (co pozwala mu szybciej zorientować się w asortymencie), a także przeszukując magazyn sklepu po nazwie produktu. Animowane paski dają możliwość zaprezentować produkty w promocji, najchętniej kupowane, czy nowości na relatywnie małej powierzchni. Każda karta produktu, prócz klasycznego już krótkiego i długiego opisu, wzbogacona jest dodatkowymi uwagami i elementami graficznymi takimi jak ikony, które przykuwają uwagę kupujących, a jednocześnie łatwiej zapadają w pamięci.

Sklep ten w swojej konfiguracji daj potężne możliwości. Wspiera między innymi produkty „proste” (np. herbatki, które są pakowane w jeden rodzaj opakowań) i z „wariantami” (np. oleje pakowane w butelki różnej pojemności i sprzedawane w różnych cenach). Pozwala kontrolować stany magazynowe, czy ustalać klasy wysyłkowe powiązane z gabarytami czy wagą produktów. Wspiera różnego rodzaju przesyłki (w zależności od preferowanej płatności, formy dostawy, czy firmy spedycyjnej). Obsługuje technikę cross-sellingu, czyli sprzedaży powiązanej. Pozwala to zwiększyć sprzedaż i maksymalizować zyski poprzez (mówiąc najprościej) np. proponowanie produktów powiązanych z produktem zakupionym przez klienta. Pozwala na konfigurację z różnymi formami płatności – tutaj uruchomiliśmy płatność „za pobraniem”, przelewem tradycyjnym oraz poprzez serwis PayU – co praktycznie pozwala zadowolić każdego klienta.

Bieszczadzka Spiżarnia, naturalne produkty
BieszczadzkaSpizarnia.com.pl, oleje
BieszczadzkaSpizarnia.com.pl, octy

Inne projekty

Sklep BieszczadzkaSpizarnia.com.pl jest internetowym ramieniem firmy Bieszczadzka Spiżarnia. Oferuje produkty spożywcze własnej produkcji takie jak oleje i octy, a także produkty firm współpracujących.

 

 

 

 

 

BieszczadzkaSpizarnia.com.pl

Naturalne produkty na Twój stół