Strona internetowa

Witryna internetowa: PodZielonymWzgorzem.pl

Częstym pytaniem jakie zadają nam nasi Klienci w pierwszej rozmowie jest to, czy wykonujemy zdjęcia na stronę WWW. Nasza odpowiedź brzmi TAK. Wykonujemy zdjęcia, a przykładem stron, na których znajdują się fotografie przez nas wykonane są choćby uGocow.pl, czy właśnie PodZielonymWzgorzem.pl. Są to witryny, do których produkcji użyliśmy niemal wyłącznie naszych fotografii.

PodZielonymWzgorzem.pl to strona, którą stworzyliśmy dla gospodarstwa agroturystycznego oferującego noclegi w Polańczyku, znajdującym się w samym sercu Bieszczad, nad Jeziorem Solińskim.

Strony internetowe, by były atrakcyjne, potrzebują aktualnych i dopracowanych zdjęć. Na przykładzie właśnie tej witryny postaramy się przybliżyć Ci nieco ten temat.

Zdjęcia na stronę internetową nie mogą być zdjęciami przypadkowymi. Aby strona była atrakcyjna dla Twoich klientów, o tak ważny element trzeba zadbać i poświęcić mu właściwą miarę uwagi. Ujęcia muszą być poprawnie skadrowane, naświetlone i wywołane. Tak wywołane. Choć w erze fotografii cyfrowej mogłoby się wdawać, że zdjęcia na stronę WWW nie muszą być wywoływane -bo wywołuje się tylko zdjęcia na papierze- to rzeczywistość jest jednak inna. Zdjęcia cyfrowe w postaci plików, by mogły być przez nas oglądane, muszą również zostać wywołane. Najczęściej proces ten automatycznie wykonuje za nas sam aparat fotograficzny, dlatego nie jesteśmy świadomi tego faktu. Jednak by zdjęcia były wyjątkowe i przykuwające uwagę pozostawienie tak ważnej części wykonywania fotografii jaką jest wywoływanie, nie można zostawić automatom czy przypadkowi. Postprodukcja to w rzeczywistości kluczowy element pracy nad zdjęciem. Właśnie dlatego zdjęcia, które „wychodzą” z naszych aparatów w swojej pierwotnej formie są tak zwanymi cyfrowymi negatywami. Często nazywa się je z języka angielskiego rawami, gdyż w tej formie są jedynie surówką. Surowymi danymi zerojedynkowymi zebranymi z matrycy aparatu. Te dane trzeba poddać odpowiedniej obróbce by obraz, który uzyskamy był takim jak my i Ty chcemy, a nie takim jaki „chce” aparat.

Zatem pstryknięcie zdjęcia to dopiero początek pracy nad nim. Gdy odjeżdżamy od Ciebie, siadamy przed monitorem i z pomocą komputera i specjalnie dedykowanego oprogramowania, wywołujemy każde zdjęcie z osobna. Dobieramy jego wiele parametrów odnoszących się między innymi do naświetlenia, kolorystyki, korekcji optyki, wyostrzenia itd. w taki sposób by ostatecznie osiągnąć obraz jaki przykuje uwagę Twoich klientów i będzie świetnie reklamował twoje usługi lub produkty.

Jak widzisz zdjęcia, choć dla każdego z nas stały się codziennością i pstrykamy je wielokrotnie, to wciąż kryją w sobie wiele zaskakujących elementów i wymagają naszej uwagi. Dlatego właśnie tego rodzaju usługa jest elementem dodatkowo płatnym. Jednak cena takiej sesji nie jest u nas wygórowana -tym bardziej, że naszym głównym produktem jest Twoja strona WWW- a biorąc pod uwagę, że otrzymujesz produkt, który dodatkowo uwypukla walory Twojej oferty bezsprzecznie jest inwestycją, która szybko się zwraca. Na zakończenie może wspomnimy, że wykonując zdjęcia na Twoją stronę zwykle robimy ich znacznie więcej niż potrzebujemy na stronę. Robimy tak by mieć z czego wybierać podczas produkcji witryny WWW. Jednak po wykonaniu zlecenia, ze stroną otrzymasz od nas również te zdjęcia, których my nie wykorzystaliśmy, a które Tobie mogą się jeszcze nie raz przydać.

Zatem jeśli potrzebujesz strony internetowej, a nie masz na nią zdjęć, nie martw się, rozwiążemy ten problem za Ciebie.

PodZielonymWzgorzem.bieszczady.pl, witryna zaprojektowana przez enze.pl
PodZielonymWzgorzem.bieszczady.pl, strona stworzona przez enze.pl (Piotr Kopaniszyn)
PodZielonymWzgorzem.bieszczady.pl, witryna od enze.pl
PodZielonymWzgorzem.bieszczady.pl, strona internetowa wykonana przez enze.pl

Inne projekty

renowacjamebli.art, witryna od enze.pl
niemczukowka.pl, projekt od enze.pl
Projekt strony: LesnyDwor.Bieszczady.pl

Pod Zielonym Wzgorzem to miejsce gdzie odpoczniesz. To położone pod malowniczym wzgórzemw gospodartwo oferujące noclegi turystom spragnionym bliskości dziewiczej przyrody i relaksu na łonie natury.

 

 

 

 

 

 

PodZielonymWzgorzem.pl

Zielone Bieszczady