Strona internetowa

Witryna internetowa:

RenowacjaMebli.art

RenowacjaMebli.art prezentuje ofertę firmy zajmującej się renowacją starych mebli i dzieł sztuki. W chwili oddawania jej do użytku cała witryna była kompletna, jednak niektóre jej elementy miały z biegiem czasu ulegać rozbudowywaniu, ewentualnie modyfikacji.

Wśród naszych Klientów można wyodrębnić dwie główne grupy – tych, którzy potrzebując zmodyfikować treści na swojej stronie, korzystają z naszych usług, i tych, którzy chcą to robić samodzielnie.

Jeśli chciałbyś należeć do tej drugiej grupy, na pewno ucieszy Cię wiadomość, że każda ze stron, które wykonujemy przystosowana jest do jej samodzielnej edycji przez Klienta. Na przykładzie tej witryny chcielibyśmy przybliżyć Ci te możliwości.

W wypadku powyższej strony, jej właściciel chciał w przyszłości publikować treści przydatne Jego klientom i osobom postronnym w pielęgnacji starych mebli. Specjalnie w tym celu na stronie głównej znalazła się sekcja PRAKTYCZNE PORADY, która miała z biegiem czasu rozrastać się w oparciu o publikowane treści.

Aby uprościć Klientowi proces publikowania kolejnych artykułów przygotowaliśmy specjalny szablon wpisu nowych treści. Dzięki niemu cały proces publikacji nowego artykułu sprowadza się do kilku kliknięć. Stałe elementy strony między innymi tytuł, zdjęcie tytułowe, podmenu czy informacje o firmie są generowane automatycznie. Tekst jest formatowany również w sposób automatyczny zgodnie z predefiniowanymi przez nas ustawieniami, a to sprawia, że osoba publikująca na stronie nowe treści praktycznie nie musi w ogóle dbać o kwestie wizualne – nowy wpis wyświela się w takiej samej stylistyce jak cała witryna. Rozwiązanie to sprawiła, że opublikowanie nowego artykułu przez Właściciela witryny stało się bardzo proste i szybkie.

Dodatkowo slajder na stronie głównej (w sekcji PRAKTYCZNE PORADY) oraz podstrona z artykułami zostały przez nas tak zbudowane, by automatycznie „zasysały” z bazy danych informacje o nowych artykułach i je wyświetlały.

Jak zatem widzisz publikowanie treści na stronie, którą zrobimy dla Ciebie, również może być proste, a nawet sprawiać radość wynikającą z faktu, że możesz robić samemu coś, co wcześniej mogło się wydawać niemożliwym do wykonania.

RenowacjaMebli.art, strona stworzona przez enze.pl (Piotr Kopaniszyn)
RenowacjaMebli.art, witryna zaprojektowana przez enze.pl
RenowacjaMebli.art, strona internetowa wykonana przez enze.pl

Inne projekty

Projekt strony: geodezja.info
uGocow.pl, strona WWW od enze.pl
terminalplatniczy.info.pl, strona zaprojektowana przez enze.pl

Pracownia Renowacji Mebli, to firma rodzinna z długim (30-letnim) stażem i wielkim doświadczeniem. Odnawia stare meble i dzieła sztuki doświadczone przez czas. Dodatkowo wspiera klientów przez doradztwo i pomoc w nabyciu starych mebli.

 

 

 

 

 

 

RenowacjaMebli.art

Sztuka renowacji