Strona internetowa

Witryna internetowa: uGoców.pl

Tę stronę stworzyliśmy dla gospodarstwa agroturystycznego FOLWARK U GOCÓW. Gospodarstwo to zajmuje się nie tylko agroturystyką, ale również hodowlą koni. Jest to spora atrakcja, mocno wyróżniająca ofertę tego miejsca spośród innych miejsc oferujących wypoczynek, czy noclegi.

My oczywiście, budując stronę WWW chcieliśmy oddać wszystkie atuty Folwarku. Jako, że hodowla koni jest główną pasją Właścicieli i kluczową atrakcją, więc na stronie znalazło się wiele odwołań do tej gałęzi działalności.

Za część graficzną strony, w dużym stopniu odpowiadają zdjęcia, które wykonaliśmy na zlecenie Właścicieli folwarku. Wykonywaliśmy je pamiętając o tym, że chcemy oddać szczególny klimat fotografowanego miejsca i detali je tworzących. Charakterystyczne elementy wyposażenia, potrzebne przy pielęgnacji koni, wystrój domu, niebanalne zabudowania, roślinność i w końcu konie oraz inne zwierzęta pozwoliły nam stworzyć bogatą galerię opisującą to szczególne miejsce.

Przy tej okazji chyba warto byśmy zatrzymali się chwilę przy zdjęciach samych koni. Nie moglibyśmy ich wykonać bez pomocy osób zajmujących się nimi, na co dzień. Julia i Filip stale czuwali by konie prezentowały się idealnie. Stymulowali ich zachowanie tak, by konie miały podniesioną głowę, wyciągniętą szyję, a nawet by ułożenie każdego ucha było optymalne. Sesja, jak zapewne się domyślasz nie trwała krótko, ale warto było – efekt jest świetny. Na zdjęciach obok możesz zobaczyć między innymi jak wyglądało przykładowe zdjęcie jednego z koni na „planie”, a jak wygląda obrobione i umieszczone na stronie. To taka wersja „do dowodu osobistego”, przedstawiająca konia przy jego krótkim opisie na stronie WWW.

Praca nad stroną i sesja fotograficzna nie zamykały prac dla FOLWARKU U GOCÓW. Folwark potrzebował również logo. Miało ono nawiązywać właśnie do głównej atrakcji Folwarku, czyli koni (ze szczególnym naciskiem na ich rozmnażanie). Z tego właśnie powodu w logo pojawiła się klacz ze źrebięciem. Takimi elementami jak font czy ogólna forma staraliśmy się wywołać skojarzenia z tak zwanym „dzikim zachodem”, który chyba w naszej zbiorowej wyobraźni najmocniej jest zakorzeniony w kontekście obcowania z końmi.

Czy tworząc logo i stronę udało nam się dobrze oddać istotę FOLWARKU U GOCÓW? Zachęcamy, odwiedź Folwark i sam oceń 🙂

Folwark u Goców - strona internetowa stworzona przez enze.pl
Folwark u Goców
Folwark u Goców - projekt strony WWW - enze.pl

Inne projekty

renowacjamebli.art, witryna od enze.pl
Projekt strony: reborn.pl
Projekt strony: koparka.sanok.pl

Folwark u Goców to gospodarstwo agroturystyczne z długoletnim doświadczeniem w tej branży. Połączenie tego rodzaju działalności z hodowlą koni pozostawia u gości niezatarte wspomnienia.

 

 

 

 

 

 

ugocow.pl

jazda na maxa