Strona internetowa

Witryna internetowa: INVIGILIX.pl

Invigilix.pl jest witryną spełniającą rolę wizytówki internetowej. Zbudowana na bazie pojedynczej strony, dała możliwość przedstawienia atutów firmy i kierunków jej działalności oraz nawiązania kontaktu.

Budując ją staraliśmy się sprostać oczekiwaniom klienta, któremu zależało na tym, by nie epatowała akcentami militarnymi czy tematyką policyjno-wojskową, a koncentrowała się na dewizie firmy INVIGILIX: Detektyw – człowiek z licencją na pomaganie. Te priorytety sprawiły, że już na starcie, myśląc o projekcie „widzieliśmy” tę stronę jako jasną i przejrzystą. Jedynie drobne -choć mocne- akcenty, miały przypominać, że poruszamy się w tematyce poważnej, a dla klientów firmy również delikatnej.

Stąd właśnie pomysł użycia w projekcie subtelnych piktogramów i akcentów w kolorach grafitu, szarości i przybrudzonej żółci.

Na stronie celowo nie umieszczaliśmy mocno rzucających się w oczy animacji, a jedynie subtelny, efekt pojawiania się tekstów i obrazów, co dodatkowo wzmacnia łagodność i delikatność (w podtekście miało to też akcentować zrozumienie, dla delikatności problemów z jakimi przychodzą klienci firmy).

Dopełnieniem tego efektu było tło, które choć zbudowane w dużym stopni na zdjęciach, dzięki nałożeniu półprzeźroczystej warstwy stało się znakomitym uzupełnieniem treści bez efektu rozpraszania uwagi.

invigilix.pl - projekt enze.pl
invigilix.pl, na trudną chwilę
invigilix.pl, człowiek z licencją na pomaganie
invigilix.pl, biuro detektywistyczne

Inne projekty

terminalplatniczy.info.pl, strona zaprojektowana przez enze.pl
monikismakolyki.pl, blog od enze.pl
renowacjamebli.art, witryna od enze.pl

„Detektyw – człowiek z licencją na pomaganie. Juz sam ten slogan reklamowy kładzie mocny akcent na fakt, że INVIGILIX to firma z ambicjami by pomagać innym.

Choć profil firmy obejmuje głownie zlecenia z natury delikatnych, których na co dzień chcielibyśmy unikać, to nigdy nie wiemy co przyniesie przyszłość, dlatego adres witryny tej Firmy warto mieć pod ręką.

 

 

 

 

 

 

 

Invigilix.pl

Człowiek z licencją na pomaganie