Marketing internetowy

Wizytówka w Mapach Google

Wizytówka w Mapach Google to znakomity sposób by w dodatkowy, a zarazem skuteczny sposób promować swoją firmę w Internecie i przyciągnąć do siebie klientów.

Jeśli jest prawidłowo wykonana i zarządzana, może się wyświetlać w wynikach wyszukiwarki Google oraz wynikach wyszukiwania w Mapach Google.

Jej funkcjonalność nie ogranicza sie przy tym do podania samej nazwy i danych kontaktowych firmy. Daje możliwość, przedstawiać ofertę, informować odbiorców o specjalnych kampaniach promocyjnych, godzinach pracy tak w dni powszednie jak i świąteczne, uzupełniać informacje zdjęciami i filmami. Pozwala na bezpośrednie wykonanie telefonu, przesłanie zapytania czy rozpoczęcie nawigacji GPS.

To małe, ale potężne narzędzie, które łatwo nie docenić, ale którego brak może spowodować, że nasza konkurencja po prostu przejmie naszych klientów. Bezpośrednio z jej wizytówki, jak po sznurku będą prowadzeni choćby przez nawigację smartfona.

prezentacja wizytówki na różnych urządzeniach
wizytówka GOOGLE na smartphonie
wizytówka GOOGLE na laptopie

Inne projekty

Projekt strony: LesnyDwor.Bieszczady.pl
Stopka wiadomości email
projekt wykonania strony: kopaniszyn.com

 

Usługa wizytówki w Mapach Google to kolejna możliwość dotarcia do klientów. Pozwala w łatwy sposób określić między innymi lokalizację firmy, rodzaj jej działalności i jakość oferowanych usług czy produktów.

 

 

 

 

 

 

 

Mapy Google

szybka lokalizacja