Strona internetowa

Witryna internetowa:

SielskiZakatek.bieszczady.pl

sielskizakatek.bieszczady.pl to strona wykonana dla pensjonatu usytuowanego w bieszczadzkiej miejscowości Cisna. Witryna ta zajęła miejsce starej wersji strony, jednocześnie stając się bardziej bogatą w treść wizytówką tego miejsca na internetowej mapie Bieszczad.

Opowiadając o pracach nad nią skupimy się dla odmiany na jej warstwie tekstowej i usłudze, która może zainteresować również Ciebie.

Właścicielka pensjonatu zlecając nam prace nad nową wersją witryny zaznaczyła, że nie ma przygotowanych tekstów, które miałyby się znaleźć na stronie. Co więcej nie miała warunków by je przygotować.

Nie było to problemem. Zajmując się tworzeniem stron internetowych spotykamy się z takim wyzwaniem niejednokrotnie. Dlatego zaproponowaliśmy naszej Klientce usługę, z jakiej możesz skorzystać również Ty – usługę przygotowania warstwy tekstowej.

Oczywiście nie jest tak, że jesteśmy na tyle zorientowani w każdym temacie, iż możemy pisać o wszystkim i będzie to tekst sensowny i na temat. Nie znamy wielu aspektów działalności naszych klientów, jednak nie jest to przecież problem nie do pokonania. W przypadku pensjonatu Sielski Zakątek również nie wiele mogliśmy powiedzieć o jego działalności, jednak miła rozmowa z jego Właścicielką rozjaśniła nam temat. Na bazie tej rozmowy i wykonanych notatek mogliśmy już opracować tekst, który po kontroli i autoryzacji przez Zleceniodawczynię został opublikowany na stronie.

To rozwiązanie miało dodatkowo ważny atut. Pisząc tekst z myślą o stronie internetowej, tworzyliśmy go tak, by algorytmy wyszukiwarek „uważały go” za wartościowy. Dzięki temu pozycjonowanie strony pod kątem konkretnych fraz i słów kluczowych przebiegało sprawnie i bezproblemowo.

Rozumiemy, że i Ty możesz nie mieć czasu i sił by myśleć nad tym, co i jak napisać na swojej stronie WWW. Jeśli chcesz byśmy się tym zajęli, po prostu wspomnij nam o tym – zrobimy to tak by Twoja strona przyciągała klientów i wyszukiwarki internetowe.

SielskiZakatek.bieszczady.pl, strona stworzona przez enze.pl (Piotr Kopaniszyn)
SielskiZakatek.bieszczady.pl, strona internetowa wykonana przez enze.pl
SielskiZakatek.bieszczady.pl, witryna od enze.pl
SielskiZakatek.bieszczady.pl, witryna zaprojektowana przez enze.pl

Inne projekty

uGocow.pl, strona WWW od enze.pl
renowacjamebli.art, witryna od enze.pl
niemczukowka.pl, projekt od enze.pl

Pensjonat Sielski Zakątek to kompleks trzech budynków położonych w samym sercu Bieszczad. To miejsce w którym odpoczniesz i zregenerujesz siły. Miejsce z którego wyruszysz na wiele szlaków i poznasz niezwykłych ludzi oraz przepiękne miejsca.

 

 

 

 

 

 

SielskiZakatek.bieszczady.pl

Poczuj błogi spokój